The Golden Agents Kimdir?


The Golden Agents gayrimenkul sektöründe çalışmak, yeni kazanç sistemlerine ulaşmak ve kendi işinin patronu olmak isteyen sektörün tüm çalışanlarına yönelik tasarlanmış, sadece bu sektöre hizmet veren bir eğitim, organizasyon ve işe alım şirketidir.

The Golden Agents Gayrimenkul Danışmanlarını sektöre ilk girdiği andan itibaren destekleyen, eğitim ve organizasyon programları ile en kısa sürede iş insanı olmalarında etkili olacak bilgiyi ve motivasyonu sağlayan, nitelikli ve doğru insanların çalıştığı ve kazandığı bir sektör haline gelmesinde yüksek katıkısı olsun isteyen bir firmadır. Bunu da sektörün aktif olduğu Türkiye’nin tüm stratejik bölgelerinde uzman Recruiter/İşe Alım Yöneticilerinin rehberliği ve TGA Akademi Eğitmen ve Koçlarımızın destekleri ile yapmaktadır.

Türkiye’de sadece sektöre özel konumlandırılmış işe alım, eğitim ve organizasyon alanında sektörün ihtiyaçlarını doğrudan sektör içinde takip ederek karşılamayı hedef edinmiş ilk şirkettir.

Hedefi Dünyada bu vizyon ile adını duyurmak ve yurtdışında da tercih edilen sektöre özel global bir firma haline gelmektir. Sektörde sadece Türkiye’de değil uluslararası alanlarda da üretkenlik sağlamak isteyen vizyoner eğitmenler, danışmanlar, brokerlar ve yöneticiler için iletişim ve iş ağı kurmak hedefleri arasındadır.

Şirketimiz 2021 Mart'ta resmi kuruluşunu tamamlamış olup, sektörde önceki tecrübe ve sayısız ödülleriyle kendisinden bahsettiren başarı çizgisini hep yukarı taşımayı hedeflemiştir. Türkiye 'de sadece Gayrimenkul Sektörüne özel hizmet veren ilk firma olmanın gururunu taşımış, sektöre yapılacak katkıların daha da artacağı düşüncesi ile bu konuda öncü ve örnek olmanın sorumluluğuyla hareket etmiştir.

İşe alım ana faaliyet konusu olup, yine bu sektörün büyük bir ihtiyacını karşılamak üzere çalışma alanına eğitim ve organizasyonları da ayrılmaz bir parça olarak eklemiştir.
Sektör içinde mevcutta uygulanan tüm sistem ve analizler değerlendirilerek, sektördeki ihtiyacın en önemli parçasının nitelikli danışmanlarla tamamlanacağının bilinci ile yola çıkmıştır. Tüm hedeflerini de bu amaç ile belirlemiştir.
İyi insan olmak işin özü ise, şirket kültürü gereği de bu çatı altında iyi bir şeyler yapıyor ve insana gerçek fayda sağlıyor olmak her şeyden önemlidir.

Bakış açımıza göre her birey değerlidir, her birey doğru yerde, doğru zamanda olduğu ve doğru desteği aldığı zaman yeteneklerini öne çıkarabilir. Biliriz ki bu da başarıyı en önemlisi mutluluğu getirir. TGA çatısı altında herkes dürüstlüğü, açıklığı, şeffaflığı, netliği, adaleti, eşitliği hakkeder ve bu kültürü, çevresindeki herkese uygulayarak aktarır.

Kısaca Amacımız; Herkesin çalışmayı tercih edeceği, ekibine en mutlu olacağı ortamı sağlayan ve tüm paydaşlarına en çok kazandıran önce ulusal sonra uluslararası bir şirket olmak..

Yani ''İnsandan hiç uzaklaşmamak''..

İş hayatında kişinin mutsuz olacağı yerde bulunmasının, insana zamandan daha fazla şey kaybettirdiğini biliyoruz. TGA tüm ekip arkadaşlarının içinde bulunmaktan keyif alacağı bir kurum yaratmak üzere uygun koşulları oluşturmak için sürekli iyileştirme ve değerlendirme süreçlerini aktif tutar.
Bizim sloganımız gerçekçi olsun istedik. Ne mi bulduk?
İŞ HAYATINIZDA OLACAKLARDAN ARTIK BİZ SORUMLUYUZ!!
Ya siz gerçekten bu değişikliğe hazır mısınız?

Gelin TGA ile kariyerinizi bir sonraki aşamaya taşıyalım.

Patron çalışan devri bitti…Patron Sizsiniz!! 

Sizi çalışanı gibi değil, iş ortağı gibi görecek ofislerde, bu özel iş tanımlarında yer almak; birlikte neler yapabilirizi keşfetmek için TGA Kariyer ilanlarımızı incelemeye davet ediyoruz.

Bu sektörde kariyer, eğitim ve kazanç yolu hep açık. İş hayatınızda tam da olmasını istediğiniz şeyleri gelin birlikte konuşalım ve hemen uygulamaya geçelim.

İŞE ALIM-KARİYER

TGA Kariyer’ de işe alım faaliyetlerinde sadece Gayrimenkul Sektörü’ ne hizmet veriyoruz.

Sektörün ihtiyacı olan nitelikli, Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmeliğe uygun Gayrimenkul Danışmanı Adaylarını, TGA tecrübesiyle ve değerli TGA Recruiter'leri ile birlikte titizlikle ve keyifle yaptığımız görüşmeler sonucunda doğru marka ve ofislerle buluşturuyoruz.

EĞİTİM-KOÇLUK

TGA Akademi ile sektöre yeni başlayan ya da bilgilerini güncellemek isteyen tüm Gayrimenkul Danışmanlarına yüz yüze-online, birebir ya da sınıf içi eğitim-koçluk fırsatları sunuyoruz.

Özellikle gayrimenkul piyasasında ismi sıklıkla duyulan uzmanlıklarından çeşitli nedenlerle yararlanılamayan eğitmen ve koçlar ile danışmanları bir araya getiriyoruz.

Gayrimenkul Ofislerine özel, toplu eğitimlerde ve programlarda sektöre katkı sağlamaya devam ediyoruz.

ORGANİZASYON-ETKİNLİK

TGA Organizasyon’da sektör içi ve dışı birçok etkinlikte buluşuyoruz.


Sosyal, Kültürel, Eğitim içerikli organizasyonlarda, danışmanlara sektördeki meslektaşları ile tanışma ve yeni iş birlikleri kurma, onlarla iletişim ve iş ağlarını genişletme fırsatı sunuyoruz.

Ofislere özel Kariyer Organizasyonları ile sektöre yeni katılacak Gayrimenkul Adaylarına markaları ve ofisleri tanıtma fırsatları sunuyoruz. Markalara özel eğlenceli ve eğitici programlardan tüm sektörü haberdar ediyoruz.
71

BİRLİKTE BÜYÜYORUZ

ANLAŞMALI OFİS SAYIMIZ
0
ETKİNLİK KATILIMCILARIMIZ
0
ANLIK SÜREKLİLİĞİ DEVAM EDEN ÖĞRENCİLERİMİZ
0
KURSU TAMAMLAMIŞ ÖĞRENCİLERİMİZ
0

BAŞARI THE GOLDEN AGENTS İLE SAĞLANIR!

RECRUITER EKİBİMİZLE SİZ GAYRİMENKUL DANIŞMAN ADAYLARIMIZIN YANINDAYIZ

Recruiterlarımızdan mesaj var!

İş Ortaklarımız

Kurumsal Çözüm Ortaklarımız ve Anlaşmalı Ofislerimiz